| vchsf a întrebat:

azi la scoala doamna de franceza ne-a spus ca trebuie sa facem pentru saptamana viitoare adica miercuri niste mancare si desert pentru ca mai este putin sh vine pastele....sh ne-a spus ca pana miercuri mancarea sh desertul sa fie gata pentru ca saptamana viitoare dupa cum stiti saptamana este altfel si noi asta facem pentru atunci...si eu nu stiu ce mancare si ce desert sa fac va rog mult sa ma ajutatihappy

1 răspuns:
| morningstar a răspuns:

Intrebarea asta trebuie pusa la Gastronomie, aici nu o sa gasesti raspuns.