| motorx98 a întrebat:

Buna tpu.Azi m-am decis sa nu mai cer sfaturi, azi vreau sa fac oamneii sa fie mult mai recunoscatori.Vad ca multi din oamenii de pe aces site,,, vin aici doar ca sa puna intrebari prostesti si banale... As vrea ca toti oamenii de pe acest site sa intealeaga ca nu trebuie sa isi mai traiasca viata virtual, si trebuie sa se bucure de ceea ce au. Vreau sa va spun ca trebuie sa fiti mult mai optimisti, si mult mai multumiti cu ceea ce a veti, pentru ca sunt unii care au foarte putine si nu sunt indignati de aceasta chestie.Mai pe scurt vreau sa va zic sa traiti viata frumos, cu frica lui Dumnezeu,, si sa nu mai fiti tristi ca nu aveti tehnologie, parte de placeri si altele,, fiti fericiti ca sunteti sanatosi si ca aveti parte de iubire. Stiu ca multi o sa inteleaga gresit mesajul meu,, dar eu vreau doar sa aduc o clipa de bucurie,, oamenilor care sunt cufundati in lucrurile care nu sunt chiar foarte bune. stiu ca o sa primisec critici dar eu va zic. O zi buna. cu stima Dragos.

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Ai reușit ce ți-ai propus.

Felicitării!

| motorx98 explică (pentru Dariusuu):

Multumesc.Ideea este ca eu provin dintr-o familie saraca, am niste parinti cu o gandire dificila si totusi nu incetez sa cred ca intr-0 zi fericirea va iesii la iveala.Pana in acea zi merg la biserica, am note bune la scoala si sunt un baiat respectuos.Totusi sunt dezamagit cand vad ca unii sunt suparati ca nu ai iphone sau ca nu au calculatoare performante si in plus sunt asa intr-o stare de parca ar fi cei mai buni.Eu ma multumesc doar cu ce am si multumesc Domnului in fiecare zi. Sanatate.

| Dariusuu a răspuns (pentru motorx98):

Mă bucur că mai sunt și persoane ca tine, când văd ce fițe au și adolescenți din ziua de azi rămân uimit.
Se duce generația asta de răpă...

Ai tot respectul și admirația mea.

| motorx98 explică:

Va multumesc, si eu am tot 15 ani adica fac parte tot din generatia noua dar sunt mai alfel si nu ma cred superior.