| anytimeanywhere a întrebat:

azi ma uitam pe un site si am gasit asta http://www.crimetime.ro/......lului.html ce parere aveti? frate da arata rau nu gluma :-&

Răspuns Câştigător
| demoliciouss a răspuns:

Valeleu:-sse oribil:-o

6 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Da.o vazusem mai demult.e clar ca are f multe problema psihicelaughingsi tulburari de personalitate.etc.

| JusTMeEmmY a răspuns:

Naspaa,dar cine stie poate exista vampiri, de unde au venit aceste mituri? miturile se trag din realitatewinking

| Katakito a răspuns:

O dezechilibrata mental asa cum scrie si acolo la comentarii laughing
Cum poate sa iasa asa pe strada?

| NimenixD a răspuns:

Doamne. După ce că mai arată în halu ăla îşi mai face şi tatuaje laughing. Coarnele alea sunt ceva neobişnuit laughing. Şi dinţii, oarecum. Bine că e talentată laughing. Eu una m-aş speria dacă aş vedea-o în faţa mea! :-s

| Clauditsaaaa a răspuns:

Femeia asta nu-i sanatoasa. Trebuie internata intr-un spital de nebuni. Doamne fereste. laughing puppy dog eyes.

| Roxana_2818 a răspuns:

E nebuna. in loc sa-si intretina copiii da bani pe implanturi tatuaje s.a.m.d straight face