| revorevonica a întrebat:

Buna TPU azi mi-am luat un motanel alb cu negru f f dragut si nu stiu ce nume sa-i pun. va rog dati`mi si mie niste exemple frumoase pls...

8 răspunsuri:
| Lovelykat a răspuns:

Si eu la fel un motan si umele lui este Pufulete.Il poti alinta spunandu-itongueuff`, Pufica...

| Lovelykat a răspuns:

Si eu am un motan identic.Il cheama Pufulete. II poti spune:
-Pufulete
-Puff`
-Pufica
-Pufache
(am repostat ranspunsul pentru ca primul era cam imposibil de cititlaughing)

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

-SalataDeFructe
-Marmelada
-Puffy
-Hercule
-Pisica
-Tom
-Jerry
-Spike
-Revore
-nu mai am inspiratie aici
-Micul Iisus
-Zeus
-Mircea Nebunu'
-Bercea Mondialu'
- Fara nume
-Alibisor
-Moise smug
-Rex
-Milo
-Milly
-Mimisor

Sper sa te ajute. thinking

| ForeverWarrior a răspuns:

Mitza

| Hash001 a răspuns:

Felix, asa era si motanelul meu.

| SergiuBoss11 a răspuns:

rolling on the floorAveam si eu unul la fel si ii ziceam Bercea Mondial

| cryssstynutza a răspuns:

Milo? sabrin?

| Antonia99 a răspuns:

Albitza, negrutzu...