| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
- Azi prietenul meu m-a intrebat o intrebare care nu-s sigur ca voi putea raspunde singur.
( El este un baiat de 16 ani (clasa a X) a prins la curaj si doreste sa se intilneasca cu doua fete de-odata, una fiind in clasa a 8 in alta scoala, dar a doua este in scoala cu el si fiind in clasa a 9
, cea din clasa a 8 este mai frumoasa ca cea din a 9
dar cea din a 9 este mai blinda si gingasa )
pe scurt e o poveste interesanta de dragoste happy
Ce ati face voi in aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Nayuky a răspuns:

E tampit..nu e bine sa te joci cu sentimentwle altora!
Zi sa se faca gay si sa ii dea cu capul de clanţă.Si pentru aia nu iti trebuie curaj ci lipsa de sentimente si nesimtire.Cum sa iti susti prietenul la asa ceva, tu ar fi trebuit s ii spui ca nu e bine.Ce oameni, nu pot sa pricep ce e in capul oamenilor ca voi.Asta e o chestie de bun simt, principii si respect fata de sentimentele celorlalti.Da-mi idul prietenului tau te rog ca as vrea sa ii explic eu..si stai calm nu o sa ii vorbesc uarat, o sa ii explic frumos.

1 răspuns:
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

De mâine se strică vremea...