| PySy12345 a întrebat:

Azi vb prin msj cu iubitul si dintr-o data el mi-a scr:"Mie nu-mi place de tine ci de skater si de parkour si o zis ca vrea sa se desparteasca de mine si eu acum sunt foarte deprimata! va rog ajutati-ma! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Scumpika2012 a răspuns:

Buna! Depinde de caracterul amandurora. Poate nu e de tine, lasa`l in pace.Mai sunt baieti!:d

3 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Pai daca prioritatile lui sunt "skate-ul" si "parkour-ul" nu este evident ce sa faci?
Desparte-te de el.

| ElektraAnDr3y a răspuns:

Nu are sens ce ai spus parkour e un sport (sari peste obstacole... si skater se plimba baiatu cu placa )poate a spus si el asa

| Alllllexandra a răspuns:

Poate a scris altcineva ca sa isi bata joc.