| Andreeaa221 a întrebat:

big grin

Cum sa fac sa ma bag in seama cu un baiat? Ceva gesturi, de exemplu sa ma impinga cineva si sa intru in el laughing). [ e ciudat stiu >:" ]

Sunt foarte indragostita de acest baiat!

Sper sa ma ajutati :*.

Funda! Multumesc

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| piitiicc a răspuns:

Da, ai putea folosi si faza cu impinsul, sau pur si simplu sa incepi sa vorbesti cu el la scoala ( inventezi diferite motive), pe facebook, pe mess, mai intai sa fiti amici iar dupa o sa iti dai seama daca el te place si atunci vei sti sigur ce sa faci! Te pup, funda? :*

| frankie1 a răspuns:

Mai bine ar trebui sa afli cateva lucruri despre el(daca are prietena) si sa ii spui ca il placi...