| razvan12345 a întrebat:

Buna tpu.Ca sa pot juca call of duty 4 pe servere trebuie sa il am original?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JaJe a răspuns:

Nu! ca fost administrator diverselor servere Call of duty 4 (acum m-am retras) iti spun ca NU! nu ai nevoie de jocul original, ci doar sa ai instalat toate patch-urile de la 1. 1 pana la 1. 7 de la call of duty 4, dupacare iti faci update la punkbuster (se instaleaza odata cu Call of duty 4) apoi intra aici si alegi unul din serverele acelea ca sa poti juca. (cand intri in meniu multiplayer apasa ` si scrii /connect IP:PORT (ex. /connect 195. 8. 206. 206:28960)

http://www.gametracker.com/search/cod4/RO/

| MMORPG a răspuns:

Da