| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

Cand aveam 9-10 ani, nu mai stiu exact m-a dus mama la balet.mie atunci nu imi place deoarece eram mai baietoasa laughing ok. Acum am 13 ani si imi doresc foarte mult sa merg iar la balet. Oare daca mai slabesc putin ma pot inscrie din nou? Pot face balet de performanta la anii astia?happy

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Cu siguranta mai poti sa te inscrii si de ce nu sa faci performanta. Si eu am fost la cursuri de balet, am facut 2 ani si m-am lasat si acum regret enorm ca nu am continuat. Tu mai ai timp, asa ca profita!

| Killer4Oscuro a răspuns:

Da,eu cred ca ai mai putea happy