| DeathBat6661 a întrebat:

Cand incepe Glee pe Euforia?

Răspuns Câştigător
| Loryeu a răspuns:

Hei, inca nu se stie exact, dar va aparea in septembrie big grin si eu astept sa apara... sper sa isi dea seama si ceilalti ca Pariu cu viata este VARZA pe langa Glee! (:

| DeathBat6661 explică (pentru Loryeu):

Cand afli data imi poti spune si mie daca vrei?batting eyelashes
Si eu abia astept sa il vad. Si da ai dreptate cu Pariu Cu Viatabig grin

| Loryeu a răspuns (pentru DeathBat6661):

Sigur, cand voi afla te anunt big grin

| DeathBat6661 explică (pentru Loryeu):

Multumesc mult happy

7 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu stim. Cauta si tu pe port.ro Bafta!

| Loryeu a răspuns:

Am citit in BRAVO ca Glee va incepe in Romania din 14 Octombrie (primul sezon) iar in US va incepe din 13 Septembrie (al patrulea sezon) big grin

| DeathBat6661 explică (pentru Loryeu):

Multumesc multhappy

| Dxx_Olii_1998 a răspuns:

Glee începe pe 14 octombrie, la ora 12.