| BobitaDePiper a întrebat:

Cand intru pe facebook de mai multe ori mi se salveaza parola... Cum fac sa nu mai fie salvata parola? Va roog muult...! Fuuuuuundaaa!

Răspuns Câştigător
| RewerDivli a răspuns:

Cel mai sigur, stergi motorul tau de cautare si il instalezi din nou, si dupa iti apare sus in stanga "memoreaza parola" si daca dai acolo o sa se salveze mereu automat.

| BobitaDePiper explică (pentru RewerDivli):

Cum sa sterg motorul de cautare si cum il acrivez din nou >?

| Londonezul a răspuns (pentru BobitaDePiper):

Iti dezinstalezi browserul pe care il folosesti si il reinstalezi si nu mai bifezi sa-ti salveze parola sau poti sa stergi istoricul cu tot cu parolele salvate. Sper ca te-am ajutat