| xEmiii a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai potrivite haine pentru balul bobocilor? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Buna! Depinde daca participi la bal sau mergi doar la spectacol. In cazul in care participi este usor deoarece organizatorii va impun anumite tinute avand in vedere tema balului sau proba respectiva.
Daca mergi in caliatate de spectator, poti opta pentru o pereche de colanti, un tricou si o pereche de pantofi cu toc. O alta optiune ar fi o rochita de seara (dar nu exagerata). Important este sa te simti bine in pielea ta indiferent ce ai purta.
Mult succes!

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Pai la balul bobocilor nu se face balul cu o anumita tema? Depinde si ce tema ai pentru bal...dar nsutiu daca si voi faceti pe o tema anume sau nu tongue

| Andreea_7386 a răspuns:

O rochie?raised eyebrows