| Yonutz_8580 a întrebat:

Care este mai bun Naruto sau Sasuke? Funda +vot la restul!

32 răspunsuri:
| HS04052000 a răspuns:

Sunt la fel de puternici. Eremitul celor 6 cai le da aceeasi putere. La finalul anime-ului sasuke se mai bate odata cu naruto, dar nu moare niciunul.

| Bubu_Andreea_2000 a răspuns (pentru KaRa23S):

De fapt nu ca a avut noroc ca asa putem cataloga ca si Sasuke cu ajutorul blestemului lui Orochimaru si a clanului său, daca nu ar fi avut Sharingan el cum s-ar fi descurcat deci părerea mea e ca ambii doar ca Sasuke are 2 pluguri fata de Naruto si asta face lumea sa creada ca Sasuke e mai puternic dar ei sunt la fel