| Madoottzza a întrebat:

Care este numele actritei care interpreteaza pe "Anastasia" din serialul "Narcisa Salbatica"...Primul raspuns primeste funda.big grin

Răspuns Câştigător
| яєιяα a răspuns:

O cheama Raluca Iurascu tongue Funda?big grin

5 răspunsuri:
| Andreea_2874 a răspuns:

E Raluca Iurascu big grin
Funda!

| push2gl a răspuns:

Cred ca Raluca Denise Iurascu

Răspuns utilizator avertizat
| narcisulsalbatic a răspuns:

Un comentariu pentru nadgo: se vede ca esti un dobitoc patentat. un actor nu trebuie sa fie neaparat di caprio iar o actrita nu trebuie sa semene cu zeta jones. urmareste jocul actoricesc al anastasiei si vei vedea ca joaca foarte bine, in comparatie cu multi dintre actorii din distributie. ai vreun comentariu, eventual, despre cum arata draga olteanu matei, cretinule?

| NirvanaE a răspuns:

Eu o am si la prieteni pe Facebook! tongue O cheama Raluca Iurascu!