| vanilivanessa a întrebat:

care sunt cele mai slabe tigari? dar cele, mai tari? vreau gramajul substantelor daca se poate. si in cat timp devii dependent de ele? am fumat pana acum niste tigari { marlboro ] si acum incerc sa ma las dar nu pot asa dintr-o data si vreau sa imi iau niste tigari slabe ca pe urma sa renunt la fumat! cat contine kent 8 -ul? mersii anticipat!

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca vrei intr-adevar sa te lasi, nu te lasi incet, ci dintr-o data. Trebuie doar sa ai vointa. E ca si cum ai face o cura de slabire si trebuie sa te abtii de la mancare. Prin asta iti dovedesti tie ca nu esti o persoana slaba. Citeste riscurile fumatului, si poate te ajuta.

| SolitarHacker a răspuns:

Http://sanatate.bzi.ro/......igari-1632 eu zic sa le, lasi din prima :D