| anonim_4396 a întrebat:

care v-ati uitat p net la episoade am si eu o intrebare...in al catelea episod dezvaluie ea secretul? vreau sa vad si eu episodul dinainte si de aceea intreb... fundoihappy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care dracu` episod?
=|

| annutza a răspuns:

Dinaintea difuzarii la tv...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce episod mai?!?!?

| annutza a răspuns:

Episodul in care le spune tuturor ca nu au existat niciodata 2 aurore...ci doar ea...

| zoey_1066 a răspuns:

286756453 partea a 2, 5-ea, viteza a 2-a

| annutza a răspuns:

La aurora

| annutza a răspuns:

Aurora...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inn sfarsit te-ai gandit si tu sa dai numele filmului, ca desteapta mai esti rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floorlaughing