| Alexa005 a întrebat:

Bună, TPU! Câteva păreri despre căminele Moxa D și Belvedere Nou? O să dau la ASE și aș prefera să stau la unul dintre căminele lor (am ca plan B și un cămin privat). Am văzut că au condiții asemănătoare, dar vreau să știu mai multe detalii despre atmosferă. Vreau să mă și distrez, dar vreau și să pot învăța când trebuie, fără să îmi bubuie muzica în cap în fiecare noapte. Puteți face o comparație, pro și contra la fiecare?

1 răspuns:
| CristiT25 a răspuns:

Si eu vreau sa stau in Moxa D sau Belvedere nou... astept parerile voastre despre camine laughing)
Unde ai intrat?