| shooby_2959 a întrebat:

Buna TPU.caut fata serioasa, din iasi pentru relatie serioasa.am 25 de ani iar id-ul meu este iadrian27.

3 răspunsuri:
| girlloveboy a răspuns:

Ce tare este woodenpintslaughing dar totusii are dreptatewinking

| cdinu a răspuns:

raised eyebrows ai 25 d ani si pl mea cauti gagici pe internet? straight face si mai zice lumea ca generatia noua e tampita oh go on

| INȚ a răspuns:

Buna cz deranju caut o fata de o relatie serioasa sant un om sinplu si caut o fata sinpla sa stie ce vrea de la vieata?