| Pisiiiiic123 a întrebat:

Buna TPU...Caut si eu niste statusuri mai noiii ...Ma poate ajuta cineva? Funda:*

Răspuns Câştigător
| LoveSteps a răspuns:

Pentru fetele care zic multi vaieti umbla dupa mine sa stie ca lucruri ieftine atrag multi clienti.

5 răspunsuri:
| naomi800 a răspuns:

# Chiar dacă e greu şi doare tu încearcă să fii tare.

# Hai învaţă să treci peste, viaţa nu e o poveste.

# Nu mai încerca să găseşti atâtea scuze, ştiu că nimănui nu-i pasă de mine.

# Visele iar apar, şi dispar.

# Mă încred în tot mai puţini oamenii. Ştii de ce? Pentru că o dată m-am încrezut în prea mulţi.

# Uneori mă intreb. chiar am judecat greşit?

# Mă ajuţi să trec peste toate momentele grele, tu eşti cel mai frumos refren din toate piesele mele.

# Nu renunta sa deschizi usa potrivita doar pentru ca iti e teama de necunoscut.

# Eu sunt normală. Tu poate că eşti defect.

# Nu păstra nimic pentru o ocazie deosebită, fiecare zi trăită este o ocazie deosebită.

# Fericirea nu poate fi cumparata cu bani si dragostea nu poate fi dobandita cu forta.

# Nu regreta niciodata. Daca e de bine, e minunat. Daca e de rau, e experienta.

# Sa te pierd pe tine, e ca si cum mi-as pierde inima.straight face

# Am nevoie de tine, pentru ca te iubesc stii bine.ce ma fac eu fara tine?

# De ai fii tu salcie la mal, m-as face rau..la umbra ta love struck love struck

# Listen to your heart there's nothing else you can do.

# Dacă cuiva nu-i place muzica ta preferată, nu te supăra. Omul doar nu e vinovat că e prost.

# Şi-l priveşti...Şi îl tot priveşti...Şi mai mult îl iubeşti

# Nu-ţi convine? Eşti liber să pleci!

# În ziua de azi a fi bun e avantajul prostului!

# Acum degeaba încerci să schimbi ceva, nu vei schimba nimic!

# Şi asta a fost decizia mea : am întors capul şi am plecat!

# Când te-am cunoscut nu m-am gândit niciodată că vei însemna atât de mult pentru mine ♥.

# Mi-ai făcut visele mai frumoase dar viaţa mai grea!

# Am uni prietenii care nu ştiu dacă le pasă sau nu de mine dar mereu mă fac să zâmbesc şi să mă simt bine ♥.

# Hai să demonstrăm lumii că distanța dintre noi nu ne poate separa destinele.

# Eram fericită când credeam că am tot, dar de fapt nu aveam nimic.

# Prefer singurătatea, dar trăintă-n 2!♥

| Pisiiiiic123 explică (pentru naomi800):

Scuze ca nu ti-am dat funda tie am gresitttt pfffffffff

| naomi800 a răspuns (pentru Pisiiiiic123):

Nu-i nimiclaughing nu ma omor dupa fundite

| Pisiiiiic123 explică (pentru naomi800):

A ok

| naomi800 a răspuns (pentru Pisiiiiic123):

Mi-e imi convine si daca te ajuta statusurile alea la ceva. >big grin