| 342152 a întrebat:

Ce as putea face sa fiu cea mai populara din clasa?
Funda

Răspuns Câştigător
| MintDots a răspuns:

Nu inteleg de ce ai alege sa fii popular cu prieteni falsi, cand poti fi tu insati alaturi de prieteni adevarati. Daca vrei sa fii popular pentru a avea prieteni, e o prostie, iti va face rau. Vei fi inconjurat doar de persoane false. Crede-ma, am patit-o pe propria piele happy Atata timp cat ai 1, 2, 3 prieteni adevarati, asta e adevarata popularitate. big grin

4 răspunsuri:
| mariaaaaaaaa18 a răspuns:

E ciudat ca intrebi asta laughing In primul rand, popularitatea aduce multa invidie si barfa. Nu e nevoie de popularitate intr-o clasa de 25-30 de copii, pentru ca toti te stiu deja laughing Dar daca vrei sa intri in centrul atentiei, incearca sa te dai pe langa fetele mai populare (sa stai cu ele in pauze, etc.) si sa incerci sa atragi atentia... Nu recomand, dar daca asta vrei tu, sper ca te-am ajutat

| Furculingură a răspuns:

Împrieteneşte-te cu colegii tăi.

| Roxxxxi a răspuns:

Fii tu!

| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Trebuie sa te decizi si in ce privinta vrei sa fii cea mai populara din clasa. Unele sunt brici la prostie, dar nu cred ca vrei asta.Nu trebuie sa fii cea mai populara din clasa, nu asta e satisfactia vietii tale.Este bine sa comunici cu toata lumea, sa nu fii egoista si barfitoare, sa inveti bine ca sa te stie lumea de fata isteata.Nu te lua la intrecere cu cei rai, ia-te cu cei mai buni, ca sa ajungi un om valoros.