| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa fac la balul bobocilor la proba in 2 adica eu cu o partenera. Dati-mi idei ce as putea face... Ca nu imi vine in cap nimic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invit-o la un vals, dar pentru asta trebuie sa stii sa valsezi,; daca nu un "blues" ceva.ce poti sa faci? Noi faceam asta cu toata clasa si puneam cupluri celebre:" Tristan si Isolda"," Antonio si Cleopatra"..si fiecare tragea biletele si trebuia sa-si gaseasca partenera; dragut

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Pentru ca nu ai in cap nimic.