| anonim_4396 a întrebat:

ce as putea sa imi iau la pachet la scoala dar sa nu ingrase in afara de fructe si iaurt fara grasimi happy

2 răspunsuri:
| Eaaa_4667 a răspuns:

Bunaaa.daca ai o problema cu greutatea ai putea sa nu iei nimic. dar daca esti Ok. poti sa iti iei maxim un corn sau. ceva fara a nu te ingrasea. :* nu stiu mai bine nimic si mananci dupa acasa funda?

| DaNuTzZzAaa a răspuns:

Poy...daca nu poti sa stai 5-6 ore fara sa manaci, poti lua un baton fitness... sper ca te-am ajutathappy