| puffy15 a întrebat:

Ce as putea sa vorbesc cu un baiat? Inceputul e foarte simplu: buna ce faci, bine, tu... Dar nu stiu ce sa-i mai spun dupa... Nu am niciun subiect de discutie sad
Precizez ca eu sunt a 8-a si el a 10-a! happy

2 răspunsuri:
| SarcasticLady a răspuns:

Intereseaza-te de hobby-urile lui, discuta despre aceste teme. happy Vedeti ce aveti in comun, si fa-l cumva sa te caute el pe tine. Nu da totul la suprafata big grin sti cum e, ceva necunoscut e mereu interesant.

| pinnkii a răspuns:

De obicei cele mai bune subiecte de discutie cu un baiat sunt despre :sport, masini, jocuri si muzica. Dar daca nu te simti in apele tale pe aceste subiecte, il poti intreba chestii de genul "cum ti-a mers azi la scoala?", "ce planuri de vacanta ai?" etc.