| crazyinlove a întrebat:

Ce au baietii astea de is morti dupa genul asta d e fete grase, indesate ca un butoi cu tate si cur imens...cu ochii caprui, parul castaniu, bronzate si ala mai mare fond de ten pe fata, placa si tot tacamu.straight face mie una mi se par gretos de urate? Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unii se multumesc cu fete urate si grase sau slabe ca un schelet si altii care vor sa dea bani pe curu lor, se duc la nesimtitele care arat bine. Doar desteptii nu merg in cautarea unei jumatati sau sa spere ca mai exista o fata cuminte, nimeni nu mai e cuminte.

| deeadeea111 a răspuns:

Nici eu nu pot sa inteleg, oricum stii cum se spune marfa ieftina este cautata de multihappy

| Asiryx a răspuns:

Nu stiu daca se incadreaza in aceeasi categorie dar in zilele noastre, modele sun tipele scanduri, care iti fac si o lectie de anatomie cu sistemul osos al omului. Sincer eu prefer o fata nu grasa cu sanii pe afara, si fundul cat casa poporului, dar sa ai si tu de unde apuca, nu alea slabe de poti sa tragi linii cu ele. Cu ochii... fiecare dupa preferinte, mie nu prea imi pasa, parul ...la fel, bronzate si fardate. si asta e o problema ca unele fac exces pentru ca deh photoshopul nu le ajuta si in viata reala. Imi place ca fata sa nu fie nici grasa nici slaba, sa fie machiata in limita decentei si a frumusetii si sa fie ingrijita ca doar nu am eu grija de ea.

| lucian_2018 a răspuns:

Ai mare dreptate in tot ce ai zis. Dar nu trebuie sa ne "bagi pe toti in aceiasi oala".
Fiecare baiat are un model de "fata perfecta" in cap, iar dupa acela urmeaza sa caracterizeze fetel (slaba, grasa, urata, mica, inalta) pana la urma nimeni nu e perfect.
Dar da nu-i place de ea, baiatu nu o sa stea prea mult timp cu ea. + ca dimineata se va speria la ce o sa vada daca nu e machiatarolling on the floor.
Naturala e cel mai bine.
Nu strica putin machiaj pentru ai scoate ochii si buzele in evidenta, sau putin fond de ten sa ascunda micile imperfectiuni.
Insa cunosc multe fete care abuzeaza e asta ceea ce mi se pare dezastruos.