| Deliα a întrebat:

Ce avantaje ai daca esti utilizator senior?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce, altfel nu se poate big grin? Eu stiu ca puteam trimite/primi mesaje si cand eram membru junior. Probabil ai vrut sa spui că nu poti evalua (vota) ori raporta!
Pentru a deveni membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din regulament:
Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.
Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.

| alessia5158 a răspuns:

"Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU"--- vezi mai mult pe http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| FemeiaPisică a răspuns:

Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#27

| BlackEyedGirl a răspuns:

Poti sa trimiti mesaje, poti sa votezi/ sa raportezi o postare, si sa vorbesti pe chat-ul TPU.