| Giulia97Anna a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau prietenului meu? In momentul de fata este plecat dar pana se intoarce va fi ziua lui onomastica(Sf.Gheorge).Eu ma gandeam la o cana cu o poza cu noi doi dar parca pare prea banal. Odata i-am personalizat o bluza pe care scria numele actorului lui preferat, a fost foarte impresionant si a zis ca-s nebuna laughing asa si i-am mai luat si o rama din lemn cu o poza cu noi.Idei?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Surprinde-l cu o lenjerie de noapte semitransparenta si multa dorinta de sex salbatic condimentat cu una doua fantezii sexuale care sa vina din partea ta.

| neutrino a răspuns:

O cana fara voi doi.

| dsafafsdafd a răspuns:

Fa sex cu el la greu sa vezi ce se bucura atunci

| Giulia97Anna explică (pentru dsafafsdafd):

Serios? Acuma vad ce specimene exista pe TPU!