| AH5 a întrebat:

Buna TPU!
Ce cadou ia-s putea cumpara iubitului meu? Chiar nu am idei sad Are 27 de ani si nu vreau sa ii iau lucruri prostesti sad Help me!

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

Lasand gluma la o parte, cumparai un parfum puma. Sau ceva de la Avon de barbati. puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Pe mine m-au incantat catuse roz. sincer. acum, iti dai seama ca fiind minora nu ai voie sa intri intr-un magazin de genul asta, dar poti ruga pe cineva trecut de 18 sa te ajute.hee hee

| MotanAndrei a răspuns:

Nu e nevoie sa cumperi ceva. Cumpara o sampanie sau vin, si pregateste'i o noapte de neuitat. Ar fii cadoul perfect pentru orice barbat, de la iubita lui. puppy dog eyes Funda?

| AH5 explică (pentru MotanAndrei):

puppy dog eyes va ganditi numai la prostii rolling on the floor)

| MotanAndrei a răspuns (pentru AH5):

Pai asa sunt tineri in ziua de azi, mai mult sex, mai putina concentratie. laughing

| AH5 explică (pentru MotanAndrei):

*-*

| AH5 explică (pentru MotanAndrei):

Duaaa puppy dog eyes

| MotanAndrei a răspuns (pentru AH5):

Lasand gluma la o parte, cumparai un parfum puma. Sau ceva de la Avon de barbati. puppy dog eyes