| zմzմツ a întrebat:

:*... ce culori s-ar potrivi daca am ochi albastri si parul shaten:X:X:X. Fundita. cele mai frumoase culori:O3!:Xwinking

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Ti s`ar potrivi rosul, dar sa nu porti niciodata impreuna rosu cu albastru inchis.Albul poate merge 50% din 100%, Pt ochii albastri negrul se potriveste ff frumos cu creionul de ochi, si verdele ar merge impreuna cu roz, Rozul sigur s`ar potrivi % la %! Dar niciodata culori calde inchise. (ex verde inchis portocalui inchis galben inchis etc...)Dar trebuie sa stii cum sa le asortezi.

3 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Paiilove struck
Cele optime :
Verde, maro, gri, lilla, turcoaz love struck, portocaliu, caramiziu

Fundalove struck?

| jojoloveSHINee a răspuns:

Avand in vedere ochii albastri incearca albastru, mov si negru. Dar merge si roz (combinat cu alte culori). Sa nu folosesti prea mult galben! :d

| deutzik34 a răspuns:

Asa ma si eu. un verde mai deschis, alb, negru, si galben.