| melittlelioness a întrebat:

ce culori sunt in trend anul asta pentru impodobirea bradului?
mov si argintiu?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heiii!
Bradul de Craciun se impodobeste in functie de ce culori iti plac. Ia-ti cele 2 preferate si combina-le.
App. Mie mi-a placut mereu bradul impodobit in auriu si rosu. : x
Bafta!

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Http://dli.ro/impodobirea-bradului-culorile-anului.html
Buna.
Nu pot spune ca sunt culori in trend pentru bradul de Craciun. Il impodobesti cum doresti tu, cum ti se pare tie mai frumos.
Craciun Fericit!

| ComatoseWine a răspuns:

Imi pare rau de oamenii care tin cont de asta.:-s

| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu este nici-o culoare specifica bradului, poti alege ce culori iti plac tie happy daca tie iti plac culorile mov/argintiu, alegele pe amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da