| ʅαɾყʂα a întrebat:

Buna TPU ce farse imi puteti spune pe care sa le fac la scoala dar sa fie foarte amuzantehappy multumesc anticipat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vrei sa faci o farsa, gandeste-te cum te-ai simti tu daca ti s-ar pregati farsa respectiva:ai rade? ai plange?
Ai putea, de exemplu, sa...
lipesti cu super glue ghiozdanul unui coleg de scaun
torni apa pe scaunul unui coleg
sa amesteci lucrurile colegilor
sa le scrii in caiet chestii amuzante.
happy

| ʅαɾყʂα explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream fara super glue, fara sa le fac ceva rau adica sa scrii un biletel de dragoste de la un admirator secret nu stiu ceva asemanator nu ma refeream de exemplu sa ii pun ceva in apa... sapun sau cine stie ce...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ʅαɾყʂα):

Ok.happy