| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata imi da melodia asta sa o ascult? http://www.youtube.com/watch?v=VTJLd_3l3P4
Multumesc

Răspuns Câştigător
| SweetAl3x a răspuns:

Haha...te place tongue si vrea sa fie cu tine.
Versurile sunt pentru o persoana cu care "ai fost" si iti e dor, vrei sa te impaci, etc.
Succes cu fatawinking

| AndreiBOSSs a răspuns (pentru SweetAl3x):

Multumesc!

| SweetAl3x a răspuns (pentru AndreiBOSSs):

Cu placere! happy

10 răspunsuri:
| GrecuCristi a răspuns:

Inseamna ca ii place!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| AndreiBOSSs a răspuns (pentru bursuc001):

Scuze...

| bursuc001 a răspuns (pentru AndreiBOSSs):

Ok.

Dar pe viitor, te rog să postezi la categoria potrivită.

O zi plăcută.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Înseamnă că are nişte gusturi muzicale foarte proaste, iar tu de asemenea, din moment ce ţi-o recomandă.

| Aayan a răspuns:

Buna Andrei.
Sincer?! nu stim ce se afla in mintea acelei fete, insa putem da cu presupusul.
Poate e melodie ce ii place ei si a vrut sa o impartaseasca cu tine. Sau poate are niste "intentii" in ceea ce te priveste.
Cel mai bine ar fi sa o intrebi pe bine, bine, nu ceva de genu : "ba fata, de ce mi.ai trimis meledia? ", ci o intrebi frumos. :*
Sper ca vei afla raspunsul. >big grin

| AndreiBOSSs a răspuns (pentru Aayan):

Multumesc

| Aayan a răspuns (pentru AndreiBOSSs):

Nu ai pentru ce. :*