| anonim_4396 a întrebat:

Ce le pot cere parintilor de ziua mea?big grin Dati-mi ideilaughing) Voi ce coudir va doriti?:X:X Funditaa celui mai inspirat raspuns :d

Răspuns Câştigător
| Wrecked a răspuns:

Cel mai bine e sa iti dea bani si tu sa iti cumperi ce doresti

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atâta timp cât ți-au dat viață, au avut grijă de tine, s-au bucurat cu tine, ce le mai poți cere?
Dorește-le TU multă sănătate ca să-ți fie alături la bine și la rău.
La mulți ani!
Pa, pa.

| Musique a răspuns:

Hmm,mi-aș dori poate prea multe, însă eu le-am spus că nu am nevoie decât de ei împreună și în viață.
Drept răsplată am primit o ciocolată. laughing)

| AtateaConditii a răspuns:

Un catel, o bicicleta, o vacanta, un frate/sora in caz ca esti singura si parintii tai sunt mai tinereihappy.

| DieBitch a răspuns:

LOL?
Ceri cadou de ziua ta...cât de josnic!
Ele se oferă dacă respectivu/a dorește să le ofere indiferent de ocazie, nu se cer! și învață să scrii!

| AAMTeq a răspuns:

Bani!batting eyelashes

| Nera_Nero_1990 a răspuns:

Un Iphone