| MaRyY19 a întrebat:

Buna TPU ce meserie credeti ca mi s-ar potrivi? am 1, 60 m, 40kg, sunt blonda(la propriu)sunt prietenoasa, iubitoare etc imi plac limba romana, limba franceza si limba engleza.Multumesc!

6 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Multumesc pentru raspuns aanca!

| paul21 a răspuns:

Vanzator la McDonald's

| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Daca esti blonda naturala, dama de companie. Se fac multi bani.

| aanca_4384 a răspuns:

Nu conteaza ce credem NOI ca ti s-ar potrivi. important este sa faci ce-ti place TIE! nu prea conteaza inaltimea si greutatea, decat daca vrei sa fii model sau jucatoare de performanta intr-un anumit sport...culoarea parului nu conteaza deloc. nici faptul ca esti prietenoasa si iubitoare nu ajuta la orientarea ta profesionala, decat daca vrei sa fii dadaca happy.
in schimb, faptul ca-ti plac limbile straine, intr-adevar te ajuta foarte mult pentru ca acum se cere sa stii cel putin o limba straina indiferent de domeniul in care alegi sa lucrezi (bineinteles ca exista si exceptii)
alege-ti viitoarea slujba in functie de ceea ce-ti place sa faci.iti va fi mai usor asa, decat daca te iei dupa parerile unor persoane care nu te cunosc deloc happy

| aanca_4384 a răspuns:

Cu placere! big grin

| Rebel9 a răspuns:

laughing 40 de kg? cati ani ai?