| LovelySmile98 a întrebat:

ce momente jenante ati trait?

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Eram in autobuz si am uitat sa-mi bag castile in telefon si am ascultat cred ca vreo 2 melodii pana sama atentioneze cineva

6 răspunsuri:
| DiemataM a răspuns:

Atunci cand mi-am scăpat tamponul in fata profesorului de ed.fizica laughing

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

In viata. doar unul big grin big grin la ora de mate big grin big grin
ma trimes la tabla si aveam geometria si nu stim nimic. si m-a certat rau. dupa in banca am inceput sa plang. de acum 2 ani nu am mai plans deloc big grin big grin big grin

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nota 2 la fizica fara sa gresesc mult, trebuia sa iau 8, am facut niste patratele pe lucrare, alt moment jenant a fost cand mi s-a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine prietena cu care ne facusem ceva planuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zilnic traies, n-as avea timp sa le scriu pe toate thinking dar oricum, groaznice momente frustrated

| ooRockyoo a răspuns:

Eram in curtea scolii si o colega de-a de-a mea mi-a dat pantalonii jos si toata scoala a ras de mine

| fataaaa a răspuns:

Eram la banchetul din clasa a 4-a si un coleg mi-a ridicat rochita.Toata clasa mi-a vazut chiloteii.Am plans vreo jumate de ora, toti radeau de mine happy