| firedeaths a întrebat:

Buna TPU! ce papagal sa imi cumpar? vreau sa imi cumpar ceva mai mare dar si ieftin m-am gandit la perusi dar sunt cam mici nu prea mi se pare o idee buna intre 10lei si 100 lei...

3 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Buna,poti sa iti iei nimfa e cam 100-120 lei...dar depinde de unde cumperi!

| rony a răspuns:

Ia perusi-30 de lei

| firedeaths explică:

Sincer ma gandesc la toate posibilitatile eu vreau ceva mare si frumos nimfa este frumoasa dar acum nu prea stiu. trebuie sa gasesc si ceva ieftin