| Diana16 a întrebat:

happy ce parere au baietii despre fetele mai plinute? curiozitatebatting eyelashes...( sau toti prefera fetele "slabe"?)

5 răspunsuri:
| StefanStyle94 a răspuns:

Sincer, eu ma uit la aspectul fizic.Imi plac doar fetele slabe, dragute... poate gresesc, da' asta e...happy

| FanMJJ a răspuns:

Mie imi place de o fata mai plinutza, dar sunt prea timid sa ii spun ca o plac, eu le consider okwinking

| MICHAel a răspuns:

Depinde ce vrei sa spui prin "plinute" pentru ca la o fata obeza ii poti spune asa dar si la o fata cu o mica mica problema de greutate
Sincer pie imi plac cele slabe dar nu chiar asa de slabe pentru ca au forme de "****" intre cele slabe si "plinute" dar sa fie mai mult slaba decat plinutza
Nu stiu daca ati inteles ceva dar in fine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu dupa fizic trebuie sa ne dam cu parerea, caracterul ne intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu din cati baieti am cunoscut pana acum toti prefera fetele `mai plinute`; ne referim strict la fizic aici, desi asta nu conteaza.Nu stiu care sunt principiile lor, dar multi mi-au spus ca dintre o fata slaba si una mai plinuta ar alege`o pe cea mai plinuta...ca ar avea ce face cu ea, habar n`am.Baietii=o lume necunoscuta. Oricum, gusturile nu se discuta si nici nu sunt toti la fel, parerile sunt impartite.