| HaHaHaProductionRO a întrebat:

Ce parere aveti cu moda asta cu geanta la scoala/liceu? Adica ghiozdanul a devenit prea copilaresc sau ce?

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Mie mi se par super cool ghiozdanele, pentru ca le poti purta doar pe un umar si imi place love struck
Tu nu trebuie sa te iei dupa toate fetele.Geanta/poseta este mai eleganta si ele e ca si cum s-ar duce la agatat la scoala, nu ca sa invete.Nu e importanta geanta, ci ce contine.Majoritatea fetelor care au poseta isi iau la ele o carte si un caiet si atat, ca sa nu fie prea grea.
Daca iti place ghiozdanul, ia-ti ghiozdan.Lasa-le sa rada sau sa barfeasca, pentru ca asta inseamna ca nu au nimic mai bun de facutwinking

6 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Nu cred, depinde de ce ghiozdan ai.

| AtateaConditii a răspuns:

Eu intodeuna am purtat ghiozdan. Fetele care vor sa pară mai mature sau vor sa pară mai feminine poarta genți.

| byabubu a răspuns:

Eu cu ghiozdan merg... mi se pare mult mai comfortabil. Numai in caz ca ai unul cu Violeta mai bine iti iei o geanta laughing

| biafresh a răspuns:

Sa sqti ca pentru sanatate ghiozdanul e cel mai bun. Daca iti iei o geanta pe un umar risti sa faci scolioza.

| vocea a răspuns:

Pai au vazut ca un are geanta si si-au luat toate, dar ghizdanul este cel mai frumos deoarece geanta porti mereu ghiozdan doar o etapa din viata

| iDangerous a răspuns:

De ce fetele poartă geantă şi nu ghiozdan? Păi gândeşte-te la vestimentaţia lor. Se îmbracă elegant, uneori sunt chiar pe tocuri. Cum crezi că se potriveşte ghiozdanul cu genul ăsta de haine? Şi până la urmă e problema lor cu ce aleg să îşi care cărţile. Dacă tu ai un stil mai sport sau pur şi simplu mai comod, gen un tricou şi o pereche de blugi e normal să preferi un ghiozdan. Fiecare are gusturile proprii.