| FatFrumos112 a întrebat:

Buna TPU ce pot face sa scap de timiditatea fata de fete.Sunt un tip mai timid si nu stiu cum sascap de aceasta timiditate.Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Nu ai de ce să fi timid.
Fetele sunt prietenoase de obicei și sincer cred că ar trebui să fi mai comunicativ și mai prietenos, întrucât vei crește și timiditatea nu îți va fi de niciun folos în viață, mai ales în relații și la locul de muncă.

| ratata98 a răspuns:

Incearca sa comunici mai des cu fetele, daca ai vreo sora/verisoara de virsta ta cu care esti prieten, comunica mai des cu ea, fii alaturi de colegii tai in momente cind se afla intr-o companie prietenoasa in sunt si fete, incearca si vei reusi.

| MskDesign a răspuns:

Ar trebui sa prinzi putin curaj.Gandeste-te ca daca esti timid s-ar putea sa ramai burlac toata viata.Nu cred ca vrei asa ceva.Iti place de o fata, fa-o sa inteleaga in modul tau cel mai bun posibil, dar sa o faci.In rest succes!