| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

ce profiluri de liceu imi recomandati(fata mate) daca sunt foarte buna la romana, fara filologie k e f greu si iti trebuie f mult limbile strainesad ceva poate cu niste geografie, fara istorie
sunt total indecisa! ce imi recomandati, si pentru cei din vaslui, ce liceu credeti ca e mai bun(nici sa stai sa tocesti) ceva mai de mijloc.
funda!

2 răspunsuri:
| BuBu_5403 a răspuns:

La filologie te poti duce de filologie simplu nu bilingv ca bilingvul e mai greu happy ...sau un profil vocational? desen, muzica etc. stiinte ale naturii bio-chimie thinking

| LuizaAndreeaLuiza explică:

Nici bio chimie! imi place partea asta cu romana. ce alte profiluti sunt fara filologie