| madalina_4528 a întrebat:

ce sa fac sa nu ma mai indragostesc asa repede?sad si sa nu mai pun la suflet tot...please astp rasp!sad

2 răspunsuri:
| Danaa_8203 a răspuns:

Asa sunt si eu. niciodata nu o sa poti sa schimbi asta pentru ca asta e ceva normal
cand vorbesti cu un baiat sau cand vezi un baiat frumos pe strada incearca sa nu te interesezi prea mult de el sau sa intrebi lumea de persoana respespectiva

eu cand imi place cineva ma interesez ca o proasta si apoi eu raman c el in sufletu meu si el isi vede de treaba

intr-o relatie incearca sa nu pui suflet la vorbele lui

dexemplu daca iti zice te iubesc frumoasa mea
nu fi prostuta nu baga la inima
ca apoi poti suferi
pot fi doar vrajeliwinking

trebuie sa ai multa grija pentru ca niciodata nu se stie ce e in capu baietilor.

joacate tu cu ei iubita nu ei cu tinewinking

April
| April a răspuns:

Fii pe pace,Madalina:tu n te-ai indragostit inca; cand se va intampla, nu vei mai avea nici timp, nici chef sa discuti despre asta cu altii; iubirea te va face mult mai concentrata in tine insati.Cand ti se va intampla, vei intelege ce vreau sa spun.Joaca-te,bucura-te,fa-ti prieteni. Cand te vei indragosti cu adevarat vei dori sa fiti doar voi doi, singuri in lume...