| alin503 a întrebat:

ce sa imi iau pachet la scoala?

Răspuns Câştigător
| MrsDraguttza a răspuns:

Pe langa ce a zis transversal, ia ceva " dulce ", si o stica cu apa
pe caldura asta este necesara...

3 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Un sandwich cu sunca presata si cascaval, sau salam cu cascaval, adaugi sare si piper, va iesi delicios si ceilalti nu vor rade de tine

| alin503 explică:

Alte pareri? haideti ca mai e putin dau funda

| AlexxaX a răspuns:

Daca iti plac dulciurile ai putea sa-ti iei ceva gen napolitane cu ciocolata sau biscuiti... Daca iti plac mai mult mancarurile sarate, ai putea sa iei sticksuri sau sandwich-uri... Evident, ia si o sticla cu apa cat mai rece ca e extrem de cald afara