| jess179 a întrebat:

Buna TPU.Ce semne dau baietii cand plac o fata? Cum se comporta cu ele?

2 răspunsuri:
| Powerups a răspuns:

1.Se uita mult la tine
2.Se balbaie cand vorbiti
3.Nu prea are subiecte
4.Se pierde
5.Se uite in ochii tai
6. Vorbeste foarte mult cu tine
7.Iti zambeste foarte des
8. Face glume (chiar daca uneori nu prea ii reusesc)
9.Iti face cadouri
10.Iti da like pe facebook la poze
11. Vorbeste mult cu tine pe mess
12.Iti face complimente
13.Te tachineaza
14.Incearca sa te imbratiseze
Cam asa. depinde si de baiat, sunt unii care nu se baga cu fata pe care o place in vorba pentru ca ii e teama sa nu spuna ceva prostesc si sa para penibil, astfel probabil sa nu il mai placi.
Funda?

| Yadda a răspuns:

Pai: la inceput, iti dai seama din zambetele pe care ti le afiseaza fara motiv. incepe sa faca glume cu tine, pe care inainte nu le prea facea, are mai mult chef de vorba cu tine[chiar daca nu prea are despre ce], are mereu tendinta sa te atinga[adica sa se atinga te tine, de orice parte a trupului], intreaba de tine mult mai des, iti dedica mai mult din timpul lui. si cealalta parte, mult mai evidenta : iti face avansuri, incearca sa te sarute, te invita in oras, ...etc big grin