| Elide a întrebat:

ce vreti sa faceti pe mai departe dupa liceu si cei care ați terminat care a fost visul vostru si vi l-ati împlinit?

Răspuns Câştigător
| xMAG a răspuns:

Eu sunt călător in lume visul meu e sa cunosc cât mai mult sa descopăr necunoscutul am terminat Europa de vizitat acum încep America?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Am crescut intr-o familie dezbinata cu o situatie materiala EXTREM de naspa si cu un tata violent ( si asa e putin spus ) care m-a batut de m-a stricat si mi-a distrus increderea in mine si o perioada abia am rezistat ca sa nu ajung carpa altora. Visul meu a fost sa intru in armata si sa ajung cat mai sus posibil si cat mai bine vazut. Si am intrat si cu putin noroc am ajuns intr-un loc foarte bun, am cunoscut f multi oameni de la care am avut ce invata ( si bune si rele ce-i drept ), am vazut o groaza de locuri, am interactionat cu militari din mai multe tari ( americani, englezi, francezi etc ). Am ajuns sa fiu independent din toate punctele de vedere ( singur stau, imi platesc facturile singur alea alea ), de bani nu duc lipsa, daca de ex am chef sa ies acu in oras la o friptura pot sa ies linistit ca am de unde sa dau, pe luna economisesc 1000 de lei spune-mi tu ce-mi mai trebuie? Sala fac, lupte am facut si stiu sa ma bat plus ce am prins din armata deci is bazat si acolo. Ce nu am... hmmm sa zicem o prietena dar asta se rezolva cu timpul ( 1, 90 am, frumos is, bani am, independent sunt, tatuaj am ( daca conteaza rolling on the floor ). Cu alte cuvinte am lucrat ca sa imi indeplinesc visul.

| Elide explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Foarte tare

| Elide explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ca tot esti in armata, sunt fete pe.acolo,merita sa ma duc?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Da, sunt si fete dar nu sunt asa multe. Acum depinde ce te astepti ca e in armata.

| Elide explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ca tot imi place, după ce termin postliceala de asistenta medicală o sa intru ca asistenta în armata si te vor instrui la fel ca pe un Soldat?

| Crsiti92134 a răspuns:

Dupa terminarea scoli profesionale vreau sa ma angajez ca mecanic, iar cand o sa implinesc varsta de 22 ani o sa ma angajez ca sofer de tir.

| Demetrov a răspuns:

Dau la ecologie / unatc / limbi straine
Imi gasesc pe una sa ma intretina
Ma distrez.