| Lexa4you a întrebat:

Ce xredeti despre baieti P.S sa raspunda doar fetele

Răspuns Câştigător
| Leptosome a răspuns:

Sunt foarte...variati si schimbatori. Pot spune ca stiu baieti foarte amabili, decenti(verbal) si de treaba, cat si perversi analfabeti si nesimtiti. Ma enerveaza mai ales cei ce fac pe durii, niciodata n-am suportat la un baiat sa faca pe seful sau sa se creada mai tare. In ochii mei toti suntem la fel: oameni si nimic mai mult.
Revenind la intrebare, mi se pare ca sunt schimbatori deoarece de multe ori nici ei nu mai stiu ce vor.
Dar ca sa nu jignesc pe nimeni, nu generalizez. Cei ce sunt in cauza se vor simti, insa pentru apararea celor 'nevinovati' exista si multi baieti cuminti si prietenosi.
Sper ca ti-a placut parerea mea!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider ca sunt facuti pentru a ne complica noua viata, dar fara ei totul ar fi prea perfect si cu sau fara voia noastra desi fac multe greseli tot avem nevoie de eihappy

| fonfulika a răspuns:

Lol sunt baiatlaughing si sincer mie unu toti baietii mi se par nesimtiti si cretini a da si mitocani laughing si injura ca boii... si in special sunt obsedati dupa footbal(urasc asta) sunt subdezvoltati si prosti nu se epileaza nici morti aa da si se dau prea smecheri si sunt enervanti fooooarte si mai e ceva transpira prea mult (cica asta e esenta barbatului) ma lasilaughing si sunt niste brute fara sentimente si fara sensibilitate si fara dragoste trateaza fetele ca pe niste obiecte, de asta urasc cam toata natia lor (mai sunt si exceptii) si inca ceva mint ca porcii si daca esti diferit nu te suporta pentru ca esti mai bun cam asta e tot sper ca ti-a placut pahappy