| user84992949 a întrebat:

Buna TPU. Cei care aveti ambii parinti funatori, cum au reactionat cand au aflta ca fumati?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

M-au servit cu o tigară.

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu am fumat în toată existența mea pe lumea asta nici macar o dată nici ce frate nici la buza nu am atins nenorocirea aia mise face o scârbă aolooo numai fumul lui îmi da o stare de vomă jaleeee jale prefere sa rămână cu un singur plămân decât sa fumez am unul da știu ca rahatul ăla nu are ce căuta în viața mea Doamne ferește.

| Continchiscontsters a răspuns:

Bine va face părinți voștri când va prinde ca fumați la asa părinți le pup picioare și mâinile nu fumați frate nu va mai loați după toți drogați sa fiți coool gangsteri BTS Anime Kpop dracu mai știe ce moda mai apare nu va mai loați după ăștia va distrugeți frate sănătatea va distrugeți frate bani munca voastră muncită cinstit ore întregi muncești zile luni ani întregi muncești ca să ce? Sa dai jumate din salariu pe țigări? Să-ți bați joc de sănătatea ta? Fiți conștienți frate nu urmați turma CONTROLATA. fiți UNICi fiți ORIGINALI fiți ADEVĂRAȚI fiți LOIALI.

| exoticbutters a răspuns:

In mod ironic, am auzit ca ei se crizeaza mai tare decat parintii care nu fumeaza

| user84992949 explică:

Nu ma omoara iti spun sigur