| anonim_4396 a întrebat:

Ceva idei de scris pe panglici de sfarsit de a8a?

1 răspuns:
| BroascaCuElice a răspuns:

Http://andadj.blogspot.com/2010/04/panglica.html
Îți doresc o viață plină de bucurii și împliniri. Mult succes.
Mult succes în viață și baftă la toate examenele!
Rămâi cu suflet curat, să te bucuri de tot ce ți se oferă și este spre binele tău.
Dacă în viață ai întâlnit oameni care consideri că au fost modele bune pentru tine, încearcă să fii și tu un model pentru cei din jur. Mult noroc în viață!
Au trecut 8 ani frumoși, în care am râs, ne-am distrat, am mai și plâns, dar totdeauna ne-am înțeles.
Eu nu o să scriu un roman, o să-ți urez doar multe succesuri în calea pe care o vei alege.