| Patricia07 a întrebat:

Chiar cred ca uni dintre voi v-ati saturat de intrebarile sau subiectele legate de slabire. Idea ii ca nu stiu ce sa mai fac ca sa slabesc cat se poate de repede si sa ma simt bine in propria piele. Se apropie Craciunul, Revelionul si imi doresc enorm de mult sa port o rochita si sa arat bine. Am incercat sa nu mananc dar sa ajuns la probleme din cauza asta asa ca nu mai incerc. As fi recunoscatoare daca m-ati ajuta cu asta problema si chiar nu conteaza prin ce metoda atata timp cat stiu ca functioneaza. Apropo, fac si sala si degeba sad. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sincer să fiu acest site este plin de intrebări de genul...

| Veromi321 a răspuns:

Ai incercat trusa pentru slabit Daphne de la Fares Orastie? Intra pe site-ul lor www.fares.ro si vorbeste cu medicii de acolo, ei te vor ajuta plus cu o dieta adecvata. Bafta :)

| ruadesol a răspuns:

Daca ai nevoie de un grup de sustinere, iti recomand https://www.facebook.com/groups/joskilogramele/