| anonim_4396 a întrebat:

Chiar ma nevoie de un sfat dau fundita happy acum cateva zile am observat ca unui baiat ii place de mine si imi place si mie. Mi-a cerut numarul de telefon si in acea zi am si vorbit prin mesaje iar a doua zi am vorbit foarte mult cu el la telefon. Problema e ca de doua zile e pe mess si sunt si eu dar nu vorbeste deloc cu mine... Ce credeti? happy

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Vorbeste tu cu el, probabil a ramas fara subiecte.Intreaba'l daca e suparat pe tine, de ce nu mai vorbiti.

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Poate o fi ocupat. E ciudat ca dupa atata comunicare sa-si fi pierdut interesul asa subit.
Poate s-a suparat cumva.sau o fi auzit ceva rau despre tine.Mai lasa-l ceva timp si intreaba-l daca s-a intamplat ceva. pup

| PriiNcess a răspuns:

Daca zici ca sunteti amn2 in acelasi timp pe mess tu dc nu il bagi in seama? poate astepta sa vb tu cu el. te-ai ganditi ca poate el creede ca te-ai plictisit de el pentru ca nu-l bagi in seama? vb cu el.nu cred ca puteti sa ramaneti fara subiecte...straight face

| Maria_1187 a răspuns:

Pai probabil pana acum acum tot el a inceput convorbirile si nu vre sa fie stresant. Poate vrea sa vada daca il placi si tu.Scrie-i si tu un mesaj. Vorbeste pe mess. Poate asta asteapta sa vada daca ii dai si tu un semn ca il placi [pune-te in locul lui putin]. Succes cu el laughing:*

| Elena11 a răspuns:

Sau poate nu ii place de mine pentru ca daca era sa ii placa eu zic ca nu ramanea fara subiecte...