| Bubu1234 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Next Top Model by Catalin Botezau sez. 2? Fundaa

Răspuns Câştigător
| MilyHarunto a răspuns:

Sper sa castige Laura, dar oricum nu prea mai cinteaza pentru ca mie imi placea de Aida!

4 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Karin pup:X:X

| Zendayya a răspuns:

Cu siguranta vor ramane in finala Laura si Karin. oricare ar castiga eu sunt multumita caci amandoua au atitudine si corp de top model. dar totusi asa prefera sa castige Laura.

| Alinaame a răspuns:

Iuliana. love struck

| roxiii_6206 a răspuns:

Laura sau sandra sau iuliana...dar cel mai mult as vrea sa castige laura!