| Cosminaaaa999 a întrebat:

Buna TPU.Cine este din liceul national Spiru Haret din ploiesti?

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Eu nu sunt, dar o prietena buna este acolo la mate-info si e foarte greu mai ales la matematica, profesori sunt foarte exigenti si nu se trece decat daca faci pregatire! deci e naspa!
sunt din ploiesti si abia astept sa vad in ce liceu intru, dar in spiru nu vreausad
succeslove struck

| Cosminaaaa999 explică:

ICANSEEINYOUREYES:cum o cheama pe prietena ta? ca si eu sunt tot la MATE-INFO:psi ce cls este?